Калькулятор талантів
Працює лише на цій сторінці: не змінює акаунт гри. Підвищення таланту автоматично додає мінімальні попередні рівні; їх зниження скидає залежні таланти. Зміна рівня гравця не стирає план — перевитрату буде позначено.
Очок за перехід на обраний рівень: 9 · Дослідження вкажіть фактично отриманими очками, не кількістю збережених сетів.
Сума вибраних бонусів
Тільки внесок талантів, без спорядження, досліджень і фамільярів. Відсотки різних характеристик не складаються між собою.
- Швидкість виробництва їжі
- +600%
- Швидкість виробництва каменю
- +7,5%
- Швидкість виробництва дерева
- +2%
- Швидкість видобутку руди
- +7,5%
- Швидкість будівництва
- +105%
- Швидкість вивчання
- +105%
- Носійна здатність армії
- +54%
- Швидкість збирання ресурсів
- +100%
Виробництво їжі I
5/5Швидкість виробництва їжі: +12%
Початковий талант
Виробництво каменю I
2/15Швидкість виробництва каменю: +2%
Потрібно: Виробництво їжі I 2/5
Швидкість будівництва I
10/10Швидкість будівництва: +40%
Потрібно: Виробництво каменю I 2/15
Виробництво дерева I
2/15Швидкість виробництва дерева: +2%
Потрібно: Виробництво каменю I 2/15
Вивчання I
10/10Швидкість вивчання: +40%
Потрібно: Швидкість будівництва I 3/10
Видобуток руди I
2/15Швидкість видобутку руди: +2%
Потрібно: Виробництво дерева I 2/15
Виробництво золота I
0/15Швидкість виробництва золота: +0%
Потрібно: Видобуток руди I 2/15
Виробництво їжі II
20/20Швидкість виробництва їжі: +70%
Потрібно: Видобуток руди I 2/15
Макс. навантаження I
0/15Носійна здатність армії: +0%
Потрібно: Виробництво їжі II 5/20
Виробництво каменю II
5/20Швидкість виробництва каменю: +5,5%
Потрібно: Виробництво їжі II 5/20
Збирання I
0/15Швидкість збирання ресурсів: +0%
Потрібно: Макс. навантаження I 5/15
Видобуток руди II
5/20Швидкість видобутку руди: +5,5%
Потрібно: Виробництво каменю II 5/20
Виробництво дерева II
0/20Швидкість виробництва дерева: +0%
Потрібно: Видобуток руди II 5/20
Швидкість будівництва II
20/20Швидкість будівництва: +65%
Потрібно: Видобуток руди II 5/20
Виробництво золота II
0/20Швидкість виробництва золота: +0%
Потрібно: Виробництво дерева II 5/20
Вивчення II
20/20Швидкість вивчання: +65%
Потрібно: Швидкість будівництва II 5/20
Збирання II
50/50Швидкість збирання ресурсів: +100%
Потрібно: Вивчення II 5/20
Макс. навантаження II
36/50Носійна здатність армії: +54%
Потрібно: Збирання II 5/50
Виробництво їжі III
50/50Швидкість виробництва їжі: +518%
Потрібно: Збирання II 5/50
Виробництво дерева III
0/50Швидкість виробництва дерева: +0%
Потрібно: Виробництво їжі III 5/50
Видобуток руди III
0/50Швидкість видобутку руди: +0%
Потрібно: Виробництво дерева III 5/50
Виробництво каменю III
0/50Швидкість виробництва каменю: +0%
Потрібно: Виробництво дерева III 5/50
Виробництво золота III
0/50Швидкість виробництва золота: +0%
Потрібно: Видобуток руди III 5/50
Очки за рівнями 1–60
| Рівень | Нові очки | Усього без досліджень |
|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 |
| 2 | 1 | 1 |
| 3 | 1 | 2 |
| 4 | 2 | 4 |
| 5 | 2 | 6 |
| 6 | 2 | 8 |
| 7 | 2 | 10 |
| 8 | 2 | 12 |
| 9 | 2 | 14 |
| 10 | 3 | 17 |
| 11 | 3 | 20 |
| 12 | 3 | 23 |
| 13 | 3 | 26 |
| 14 | 3 | 29 |
| 15 | 3 | 32 |
| 16 | 3 | 35 |
| 17 | 3 | 38 |
| 18 | 3 | 41 |
| 19 | 3 | 44 |
| 20 | 4 | 48 |
| 21 | 4 | 52 |
| 22 | 4 | 56 |
| 23 | 4 | 60 |
| 24 | 4 | 64 |
| 25 | 4 | 68 |
| 26 | 4 | 72 |
| 27 | 4 | 76 |
| 28 | 4 | 80 |
| 29 | 4 | 84 |
| 30 | 5 | 89 |
| 31 | 5 | 94 |
| 32 | 5 | 99 |
| 33 | 5 | 104 |
| 34 | 5 | 109 |
| 35 | 5 | 114 |
| 36 | 5 | 119 |
| 37 | 5 | 124 |
| 38 | 5 | 129 |
| 39 | 5 | 134 |
| 40 | 6 | 140 |
| 41 | 6 | 146 |
| 42 | 6 | 152 |
| 43 | 6 | 158 |
| 44 | 6 | 164 |
| 45 | 6 | 170 |
| 46 | 6 | 176 |
| 47 | 6 | 182 |
| 48 | 6 | 188 |
| 49 | 6 | 194 |
| 50 | 7 | 201 |
| 51 | 7 | 208 |
| 52 | 7 | 215 |
| 53 | 7 | 222 |
| 54 | 7 | 229 |
| 55 | 8 | 237 |
| 56 | 8 | 245 |
| 57 | 8 | 253 |
| 58 | 8 | 261 |
| 59 | 8 | 269 |
| 60 | 9 | 278 |
Як отримати очки й відкрити дерево
Портрет лідера → Таланти. Очки дає підвищення рівня гравця, а не рівня Замку чи окремого героя. Останні очки за рівень надходять на 60-му: 9 нових, 278 загалом. На 55-му є 237, на 59-му — 269.
Прихований талант у гілці «Військове командування» дає до 10 додаткових очок: максимум цього планувальника — 288. Це окреме джерело, не нагорода за 61-й рівень. Дослідження не замінює отримання досвіду гравця.
Досвід надходить із квестів, Випробувань героя, полювання та інших звичайних дій. Плануйте їх разом із розвитком акаунта; не втрачайте війська заради самого досвіду.
Вимоги, скидання та збережені набори
Щоб відкрити талант нижче, потрібен конкретний попередній талант із мінімальним рівнем. Це не завжди 2 або 5: наприклад, Вивчання I вимагає Швидкість будівництва I 3/10. Не треба максимізувати кожну проміжну клітинку.
Один рівень таланту коштує одне очко. Бонуси в таблиці — повний ефект обраного рівня, не сума всіх рядків від 1 до нього. Останні рівні нерідко дають великий приріст, тому спочатку відкривайте шлях і завершуйте важливі цілі.
Для перерозподілу в грі використовується Скидання талантів. Гайди й предмети вказують 1 000 самоцвітів або 90 000 монет гільдії; перед витратою перевірте свій магазин. Природний талант у «Поліпшенні армії» відкриває збережені набори. Книга талантів потрібна для їх збереження; наявність набору не означає безкоштовного перемикання без предметів — читайте підтвердження клієнта.
Ваш фермерський приклад: акцент на їжу
Зіставлення семи скриншотів дає 237 витрачених очок. Це рівно бюджет 55-го рівня без додаткових досліджень, але за самими скриншотами рівень акаунта визначити не можна. На 60-му без додаткових очок залишиться ще 41. Кнопка «Як на скриншотах» відтворює саме показані рівні, а не вигаданий повний сет.
Їжа I 5/5, II 20/20, III 50/50 разом дають +600% виробництва їжі. Будівництво I+II та вивчення I+II — по +105%; Збирання II 50/50 — +100%; Макс. навантаження II 36/50 — +54%. Проміжні видобувні таланти також враховані калькулятором.
Це виробництво на фермах, а не отримання їжі з предметів і не гарантований додатний баланс. Утримання армії, базова продуктивність будівель, місткість та інші бонуси впливають на фактичну їжу за годину. Збирання ресурсів із карти — окремий показник.
Який мирний набір обрати
- Розвиток: пріоритет Вивчення II та I, Будівництво II та I; потім Швидкість тренування II та I. Увімкніть потрібні таланти й спорядження до запуску довгої черги.
- Фермер їжі: доведіть виробництво їжі до важливого максимуму, залишивши потрібні розвиток і збір. Якщо спеціалізація — камінь, дерево, руда чи золото, змініть виробничу ціль, а не копіюйте харчовий сет.
- Збирач: пріоритет Збирання II/I та Макс. навантаження II/I. Швидкість збору й вантаж — різні обмеження: якщо армія вже вміщує всю жилу, додатковий вантаж не пришвидшить видобування.
- Шаблони будуються за вказаними пріоритетами й поточним бюджетом. На низьких рівнях це часткові маршрути; не обіцяємо однакових максимумів при 48 та 278 очках. Невикористані очки можна розподілити вручну.
Бойовий набір: піхота, лучники або кавалерія
Для однорідної атаки обирайте відповідний шаблон: він пріоритезує атаку III потрібного типу, здоров’я загону II/I, Атаку загону I, а потім атаку II/I та захист. За достатнього бюджету базовий варіант коштує 246 очок і дає +70% атаки обраного типу, +5% атаки армії, +100% ОЖ і +100% ЗАХ армії.
+70% атаки типу та +5% атаки армії діють як внески до атаки відповідних військ; це не +75% до вашого поточного фінального показника й не гарантія такого приросту шкоди. При 278 очках залишається 32: залишили їх для ручного вибору, а не витратили автоматично на осаду чи пастки.
У боях внесок військових талантів, позначений участю лідера, залежить від того, чи бере ваш лідер участь саме в цій армії. Лідер у сховищі чи іншому поході не посилює цей бій своїм спорядженням і талантами. Сам факт, що герой призначений лідером, не підмінює його участь.
Змішана армія та оборона
Змішаний шаблон спершу бере здоров’я II/I, загальну атаку та атаку III піхоти, кавалерії й лучників. Залишок розподіляє між їхніми талантами атаки II по черзі. Це стартова збалансована модель; під конкретну чисельність, фронт, спорядження та ворога змініть її вручну.
Немає одного сету, який перемагає будь-яку атаку. Не переносіть сюди всі очки з їжі, не перевіривши фронт, лідера, героїв, шпиталі та захист акаунта. Для підкріплення або ралі враховуйте правила командира; калькулятор не симулює успадкування характеристик союзниками.
Редакційна порада для змішаного бою — спочатку завершити основні атаку й ОЖ, а вже потім порівнювати ЗАХ та другорядні цілі. Це не закон для всіх ралі чи пасткових акаунтів.
Як читати відсотки та результат калькулятора
Рівні I/II/III однієї характеристики складаються. Наприклад, +40% Вивчання I та +65% Вивчення II дають +105% швидкості вивчення лише від талантів. До них окремо додаються спорядження й інші джерела цієї самої характеристики.
+105% швидкості не означає мінус 105% часу: без інших поправок тривалість дорівнює базовому часу / (1 + 105/100), тобто приблизно 48,78% базового. Допомога гільдії та інші механіки можуть додатково змінювати таймер.
Калькулятор показує тільки вибрані таланти. Він не читає акаунт, не витрачає предмети, не змінює гру й не прогнозує перемогу, урожай за годину чи остаточний час проєкту. Якщо знизити рівень гравця, план зберігається, а перевищення бюджету виділяється.
Перевірка перед застосуванням у грі
- Звірте рівень гравця та фактично отримані додаткові очки. Збережений набір і дослідження додаткових очок — різні речі.
- Спочатку виберіть задачу: черги розвитку, виробництво, збір або конкретний бій. Після перемикання перевірте залишок очок і підсумки.
- Під мирні довгі черги беріть відповідний набір до старту; перед небезпекою перевіряйте бойовий набір, спорядження й місце лідера. Сам набір не захищає від атак.
- Не повторюйте помилкову пораду «заповнити все»: для всіх 47 талантів потрібно 1 265 очок, а не 278. Плануйте кілька спеціалізованих наборів.
Усі таланти: максимальні бонуси та вимоги · 47
| Талант | Макс. рівень | Бонус | Попередній талант |
|---|---|---|---|
| Виробництво їжі I | 5 | +12% | — |
| Виробництво каменю I | 15 | +32% | Виробництво їжі I · 2 |
| Виробництво дерева I | 15 | +32% | Виробництво каменю I · 2 |
| Видобуток руди I | 15 | +32% | Виробництво дерева I · 2 |
| Виробництво золота I | 15 | +32% | Видобуток руди I · 2 |
| Швидкість будівництва I | 10 | +40% | Виробництво каменю I · 2 |
| Вивчання I | 10 | +40% | Швидкість будівництва I · 3 |
| Макс. навантаження I | 15 | +17% | Виробництво їжі II · 5 |
| Виробництво їжі II | 20 | +70% | Видобуток руди I · 2 |
| Виробництво каменю II | 20 | +48% | Виробництво їжі II · 5 |
| Виробництво дерева II | 20 | +48% | Видобуток руди II · 5 |
| Видобуток руди II | 20 | +48% | Виробництво каменю II · 5 |
| Виробництво золота II | 20 | +48% | Виробництво дерева II · 5 |
| Швидкість будівництва II | 20 | +65% | Видобуток руди II · 5 |
| Вивчення II | 20 | +65% | Швидкість будівництва II · 5 |
| Збирання I | 15 | +17% | Макс. навантаження I · 5 |
| Макс. навантаження II | 50 | +100% | Збирання II · 5 |
| Виробництво їжі III | 50 | +518% | Збирання II · 5 |
| Виробництво каменю III | 50 | +288% | Виробництво дерева III · 5 |
| Виробництво дерева III | 50 | +288% | Виробництво їжі III · 5 |
| Видобуток руди III | 50 | +288% | Виробництво дерева III · 5 |
| Виробництво золота III | 50 | +288% | Видобуток руди III · 5 |
| Збирання II | 50 | +100% | Вивчення II · 5 |
| Атака піхоти I | 15 | +7% | Атака лучників I · 3 |
| Атака кавалерії I | 15 | +7% | Атака загону I · 2 |
| Атака лучників I | 15 | +7% | Атака кавалерії I · 3 |
| Атака облогових гармат I | 15 | +7% | Атака піхоти I · 3 |
| Атака пасток I | 15 | +7% | Захист загону I · 3 |
| Атака загону I | 5 | +5% | — |
| Захист загону I | 15 | +13% | Атака піхоти I · 3 |
| Здоров'я загону I | 15 | +13% | Захист загону I · 3 |
| Швидкість тренування I | 15 | +30% | Будівництво пасток I · 3 |
| Будівництво пасток I | 15 | +30% | Атака кавалерії I · 3 |
| Атака піхоти II | 20 | +10% | Атака лучників II · 5 |
| Атака кавалерії II | 20 | +10% | Атака піхоти II · 5 |
| Атака лучників II | 20 | +10% | Здоров'я загону I · 3 |
| Атака облогових гармат II | 20 | +10% | Атака лучників II · 5 |
| Атака пасток II | 20 | +10% | Будівництво пасток II · 5 |
| Будівництво пасток II | 35 | +92% | Атака піхоти II · 5 |
| Атака піхоти III | 50 | +53% | Атака кавалерії II · 5 |
| Атака кавалерії III | 50 | +53% | Атака піхоти III · 5 |
| Атака лучників III | 50 | +53% | Атака кавалерії III · 5 |
| Атака облогових гармат III | 50 | +53% | Атака кавалерії III · 5 |
| Атака пасток III | 50 | +53% | Атака лучників III · 5 |
| Захист загону II | 50 | +87% | Здоров'я загону II · 5 |
| Здоров'я загону II | 50 | +87% | Атака лучників III · 5 |
| Швидкість тренування II | 35 | +92% | Атака піхоти III · 5 |
Оригінальний фермерський розподіл
Приклад гравця з акцентом на їжу. Калькулятор відтворює всі показані вкладення: 237 очок. Це не скриншоти бойового шаблону. Зображення гри належать IGG.
Переглянути 7 скриншотів







Джерела й перевірка
Перевірено 03.11.2026. Числа калькулятора, 47 назв, 1 265 рівнів і залежності витягнуті з публічних таблиць установленого клієнта 2.206-706: Talent, TalentLv, TalentTree, LevelUp та Effect. Українські, англійські й тайські назви — з локалізації клієнта; окремі нетипові написання збережено. Скриншоти — від користувача. Гайди спільноти використані для зіставлення підходів; шаблони — редакційні, не офіційний рейтинг. Остаточні правила й предмети перевіряйте у своїй грі.
- IGG · офіційний Game Guide
- IGG Lords Mobile FR · відео про таланти, наведене в офіційній добірці; вміст Facebook недоступний для перевірки
- Lords Mobile Pro · бойові приклади, джерело спільноти
- Lords Mobile Wiki · очки за рівнями, джерело спільноти
- Marks Angry Review · економічні поради, джерело спільноти
Коментарі: 0
Обговорення
Поки що немає опублікованих коментарів.
